€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik ładowacza śmieciarki Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:37

Aktualnie poszukujemy pracownika bez doświadczenia na stanowisko pomocnik ładowacza śmieciarki w Darmstadt. Oferta pracy w Niemczech przy wywozie odpadów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik ładowacza śmieciarki

Miejsce pracy: Darmstadt, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprawne prace przy zbieraniu śmieci na określonym terenie.
  • Zadaniami pracownika będzie ustawianie koszy/kubłów pod śmieciarkę oraz nadzorowanie czy prawidłowo przesypuje śmieci do zsypu, zbieranie worków i ostrożne przerzucanie ich na samochód.
  • Inne zadania mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego która jest niezbędna do kontaktu ze współpracownikami
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • zaradność, sprawność, zwinność
  • możliwość pracy po 10 godzin dziennie
  • prosimy oznaczyć w zgłoszeniu czy mogą państwo zabrać swój samochód na czas trwania umowy

Oferujemy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • 10 h dzień pracy w godzinach 6 do 16
  • praca 50 h w tygodniu
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • każdy pracownik ma zapewnione ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 854541e01b77e9c9