€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy przy kwiatach w szklarni od zaraz z zamieszkaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 23:07

Firma ogrodnicza poszukuje pracowników do zatrudnienia w szklarni. Aktualna oferta pracy w Niemczech dostępna od zaraz przy kwiatach. Pracodawca zapewnia zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie dbanie o sadzonki, przesadzanie, pielęgnacja kwiatów,
  • Do obowiązków należeć będzie pikowanie sadzonek a także zadania porządkowe oraz inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalających na przeprowadzenie rozmowy
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • praca w Niemieckiej firmie na umowie o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • dobra płaca
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie: 12 661 64 00
lub o przeslanie wiadomości za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 935533ffb7596719