€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy zmywaniu naczyń – pomoc kuchenna dla polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: --
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 22:28

Firma z Niemiec poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna. Oferta pracy w Niemczech przy zmywaniu naczyń dla polaków ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zadania:
Głównym obowiązkiem osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie dbanie o czystość w kuchni polegające na: zmywaniu zaczyń i sztućców oraz dbanie o stan i obsługę zmywarki.

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu,
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • motywacja do pracy
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia legalnej pracy w systemie zmianowym
  • terminową wypłatę pensji
  • zakwaterowanie
  • przejazd do pracy w Niemczech
  • opiekę polskiego rezydenta

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z skanami dokumentów powierdzających doświadczenie i wykształcenie na adres:
nfo@walterfachkraft.pl z dopiskiem „Pomoc kuchenna”
lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 64 55, +48 71 366 60 81, +48 888 733 106, +48 535 620 081
źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-205m03/

ID ogłoszenia: 9055220b9f3deb00