€ 8,93/h

Produkcja praca Niemcy w zakładach mięsnych od zaraz – Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:16

Zakłady przetwórstwa mięsnego z Freiburga poszukuję osób do pracy w Niemczech przy produkcji, pakowaniu, obsłudze linii produkcyjnej. Oferta dla osób znających język niemiecki.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bonndorf koło Freiburga, Badenia-Wirtembergia
Zarobki: 8,93 euro za godzinę butto

Zadania:
– praca w przetwórni jako wsparcie w procesie produkcyjnym
– pakowanie, sortowanie, ważenie, kontrola jakości, prace porządkowe
– inne prace fizyczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zakładu

Wymagania:
– znajomość języka na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie nie wymagane

Oferujemy:
– dodatki za pracę w nocy oraz w niedziele i święta;
– możliwe nadgodziny;
– pełne wyżywienie w zakładzie w cenie 3 euro dziennie;
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, kwatery są umeblowane i wyposażone;
– pracownik płaci za kwaterę: latem ok. 135 euro miesięcznie, podczas sezonu grzewczego ok. 180 euro miesięcznie.

Start pracy od 12-go sierpnia 2013

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

źródło: praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id188946.html

ID ogłoszenia: 4655201399f0e807