€ 8,74/h

Praca w Niemczech na magazynie (fizyczna) od sierpnia 2013 w Bergheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bergheim
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:15

Pracodawca z Bergheim poszukuje magazyniera do fizycznej pracy w Niemczech przy komisjonowaniu towaru na magazynie. Ogłoszenie dla pracowników z doświadczeniem oraz znajomością języka zarówno w mowie jak i piśmie.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bergheim, Niemcy
Wynagrodzenie: 8,74 euro/h

Obowiązki:
Do zadań pracownika będzie należało sprawdzenie zgodności towaru z listem przewozowym (rodzaj, ilość, uszkodzenia). Ponadto obowiązkiem będzie komisjonowanie, sortowanie towaru, skanowanie oraz etykietowanie paczek. Magazynier będzie odpowiedzialny również za prowadzenie komputerowej dokumentacji – wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
– znajomość języka na poziomie co najmniej dobrym zarówno w mowie jak i piśmie
– doświadczenie w pracy magazyniera
– umiejętność obsługi komputera
– gotowość pracy w systemie 3-zmianowym
– chęć do pracy w terminie od 19 sierpnia do końca listopada z możliwością przedłużenia
– samodzielność, umiejętność organizowania sobie pracy
– dokładność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:
– Zatrudnienie na warunkach niemieckich
– Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
– Wynagrodzenie 8, 74 Euro/godz.
– Zapewnione ubranie robocze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska („Pracownik magazynu/ komisjoner”) w temacie wiadomości na adres: Niemcy@gigroup.com

źródło: praca4u.net/pracownik-magazynu-id188769.html

ID ogłoszenia: 43352013325d5358