€ 2360 brutto/mc

Produkcja czekolady od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka fabryka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 września 2021 21:21

Fabryka z Kolonii potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac na produkcji czekolady;
  • obsługiwanie urządzeń, pakowanie gotowych produktów, przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • zdolność do pracy w grupie, ale też pełna samodzielność;
  • dokładność;
  • zmotywowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę na czas określony z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/09/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 907612e2afc2211f