€ 14,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem niemieckim Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 29 września 2021 21:07

Przy sprzątaniu biur potrzebne od zaraz sprzątaczki do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorf z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie powierzchni biurowych;
  • praca będzie wykonywana od 8.00 do 16.00;
  • pracownik będzie sprzątał różne pomieszczenia, wycierał blaty, odkurzał, mył podłogi, włączał zmywarki itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • rzetelność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak nałogów;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę na czas;
  • pełny etat;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • pomoc na miejscu oraz wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-dusseldorf-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 549615496693e94b