€ atrakcyjne

Pracownik Magazynu – praca w Niemczech od zaraz (Norymberga)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 17 maja 2013 01:35

Dla firmy logistycznej z Norymbergi poszukujemy od zaraz osoby do pracy w Niemczech na stanowisko pracownik magazynu przy pakowaniu, komisjonowaniu. Oferta adresowana do osób posiadających doświadczenie przy podobnej pracy, oraz mogące wykazać się co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki pracownika:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za komisjonowanie towarów na magazynie, ponadto pakowanie i przygotowanie paczek do wysyłki, jak również załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.

Wymogi:
– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz i szybkiego wyjazdu,
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (koniecznie),
– Doświadczenie w pracy magazyniera, komisjonera,
– Pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą miały osoby posiadające własne auto.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
– Pracę od poniedziałku do soboty po 6,5 godzin dziennie,
– Gwarantujemy naliczanie dodatków zmianowych, weekendowych zgodnie z niemieckim kodeksem pracy,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Możliwość pracy na zmianę dzienną lub nocną,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony,

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim) drogą elektroniczną na adres:

rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem: Magazyn/Norymberga

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 337519582c8f1de5