€ 8 euro/h

Murarz – oferty pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 18 czerwca 2013 00:35

Niemiecka firma budowlana z Erfurtu poszukuje od zaraz murarzy do pracy w Niemczech na budowach. Oferta dla pracowników budowlanych z doświadczeniem oraz dysponujących własnym autem.

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy
Zarobki: 8 euro za godzinę
Stanowisko: murarz – pracownik budowlany

Zadania:
– prace murarskie przy budowie domów, ogrodzeń, murowaniu innych obiektów

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe
– zaświadczenie o niekaralności
– znajomość niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
– własne auto
– pracowitość i motywacja do pracy

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– atrakcyjne zarobki,
– legalną umowę o pracę
– ubezpieczenie

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-Mail paszko.lukasz@polygonag.de

ID ogłoszenia: 56651bfa00255e99