€ 8,19 EUR brutto/h plus dniówki

Praca w Niemczech w magazynie przy wykładaniu opon Herrenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Herrenberg
  • Opublikowany: 20 października 2013 21:56

Magazyn z Herrenberg poszukuje pracownika fizycznego. Praca w Niemczech od zaraz przy wydawaniu towarów, magazynowaniu dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce: Herrenberg, Niemcy

Płaca: 8,19 EUR brutto/h plus dniówki

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie w okresie wymiany opon max do połowy grudnia.
  • Prace przy przenoszeniu, pakowaniu, układaniu na magazynie.

Wymagamy:

  • Doświadczenia we wcześniej pracy na magazynie
  • swobodnej komunikacji w języku niemieckim

Oferujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobrą płacę: 8,19 EUR brutto/h plus dniówki w wysokości 6 euro netto dziennie
  • Pracę do max połowy grudnia z możliwością przedłużenia umowy dla najbardziej wykazujących się pracowników

Aplikacja:

  • Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w postaci niemieckiego CV na adres: mc@europeanstaffing.eu

Możliwy kontakt: Zainteresowanych proszimy o kontakt 017625504599

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20g7b0/

ID ogłoszenia: 71252613295852c9