€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech Monachium sprzątanie centrum handlowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 17:28

Centrum handlowe w Monachium poszukuje personelu sprzątającego. Praca w Niemczech przy sprzątaniu centrum handlowego. Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce: Monachium

Zarobki: Do ustalenia

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie centrum handlowego:
  • mycie podłóg, toalet, sprzątanie holi.

Wymagania:

  • Możliwość pracy 3 godziny dziennie
  • motywacja do pracy
  • chęć dorobienia
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • zamieszkanie w Monachium ( lub okolice)

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do soboty
  • godziny pracy 7-10
  • możliwość dorobienia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • jt@nis-muenchen.de

Nie wysyłamy wiadomości odmownych. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/sprzatanie-centrum-handlowego-w-centrum-monachium,545377.html

ID ogłoszenia: 461527ce8d3075b3