€ 2200 euro

Praca w Niemczech SPAWACZ MIG/MAG/TIG/111 w Göppingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göppingen
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 23:43

Praca w Niemczech dla spawacza MIG, MAG, TIG oraz 111. Oferta z miasta Göppingen przy spawaniu elementów metalowych i stalowych. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG/111 ze znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Göppingen

Nr referencyjny: DE/03/Spaw/2015

Obowiązki:
– Spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MIG/MAG / TIG
– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie blach,rur, stali nierdzewnej
– Praca w zakładach przemysłowych
– Kontrola jakości wykonanych spoin

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie
– Ważne uprawnienia spawalnicze
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym / dobrym
– Umiejętmność czytania rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne oplacane w Niemczech
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku,klasy podatkowej w Niemczech

Zainteresowane osoby ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

ID ogłoszenia: 655523d9263e948