€ 1800 euro

Niemcy praca ogłoszenie dla Piekarza w Stuttgart, Kirchheim / Teck z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2014 21:03

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech dla piekarza w okolicy Stuttgartu. Oferta adresowana do osób z wykształceniem kierunkowym oraz minimum dobrą znajomością języka.

Jesteś Piekarzem !!!! Znasz Jezyk niemiecki !!!! Chcesz pracować w swoim zawodzie w Niemczech. Nasza oferta pracy jest właśnie dla Ciebie !!

Walter-Fach-Kraft renomowany niemiecki pracodawca z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracowników na stanowisko: Piekarz .

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności zawodowe, nie czekaj, aplikuj już dziś !!

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart, Kirchheim / Teck

Nr referencyjny: DE/42/BACK

Obowiązki:
Umiejętność wypieku produktów piekarniczych zgodnie z recepturami
Planowanie zakupów oraz uzupełnienie zapasów
Prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych z uwzględnieniem ich
terminów przydatności
Znajomość przepisów HACCP

Wymagamy:
Doświadczenia w pracy w zawodzie PIEKARZ
Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Wyuczony zawód piekarz
Zaangażowanie i umiejętności pracy w zespole
Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę
Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
Organizację przejazdu i zakwaterowania
Płatny urlop
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dodatek świąteczny
Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld
I wiele więcej……….

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 16553d74d580bf1d