€ 1600 euro miesięcznie

Praca w Niemczech od zaraz kierowca kat.B-dostarczyciel paczek Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg Bryzgowijski
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 13:40

Firma kurierska z Fryburga poszukuje pracowników do dostarczania paczek na określonym terenie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków jako kierowców kat.B. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce pracy: Fryburg Bryzgowijski

Zarobki: 1600 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Obsługiwanie wyznaczonego obszaru poprzez dostarczanie i odbieranie przesyłek kurierskich.
  • Dbanie o dobre imię firmy.
  • Bezpośredni kontakt z klientem.
Oczekiwania:
  • chęć zatrudnienia na stałe za granicą
  • elastyczność godzinowa
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami i współpracownikami
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane będzie również posiadanie doświadczenia
Aplikująca osoba powinna być kulturalna oraz otwarta. Konieczna jest zdolność obsługi i nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.
Kandydat musi wykazywać się punktualnością oraz słownością.
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w godzinach 7-17
  • zapewnione ubezpieczenia socjalne
  • tydzień pracy trwający od poniedziałku do piątku
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
0049 176 31424295

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/praca-dla-dostarczycieli-paczek-1600-brutto,264929.html

ID ogłoszenia: 355552fb446d3fbf