€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek i aronii Budziszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Budziszyn
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 23:47

Gospodarstwo z Budziszyna poszukuje Polaków jako pracowników fizycznych na wakacje. Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek i aronii. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz owoców

Lokalizacja: Budziszyn

Terminy Wyjazdów:

  1. 15.08 do 29.08.2014
  2. 10.09 do 10.10.2014

Zarobki: do uzgodnienia samodzielnie z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownicy zatrudnieni będą przy ręcznym zbiorze jabłek oraz aronii.

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy podczas wakacji
  • dyspozycyjność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • duża motywacja
  • siła i sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • możliwość wyjazdu dwa razy w te wakacje do pracy w Niemczech
  • zapewnione zamieszkanie bezpłatne
  • praca legalna

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej.

adres e-mail: dromader.358807@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-aronii-i-jablek-w-niemczech-id232812.html

ID ogłoszenia: 14653cef3576c8e3