€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech kierowca samochodów ciężarowych Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Opublikowany: 1 października 2013 23:04

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowców C+E samochodów ciężarowych z naczepą. Możliwe zatrudnienie w Halle jako kierowca przy przewożeniu towarów masowych i wyrobów betonowych.

Stanowisko: Kierowca samochodów ciężarowych

Miasto: Halle

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Zatrudniony kierowca będzie miał za zadanie przewozić towary masowe lub wyroby betonowe.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy kat, B oraz CE do 40 T
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia ciekawej pracy
  • praca na dłużej
  • oferujemy pomoc finansową do kosztów np.przeprowadzki
  • możliwość podszkolenia języka niemieckiego

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.praca4u.net/kierowca-samochodow-ciezarowych-id194108.html

ID ogłoszenia: 912524adb392e0d3

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech kierowca samochodów ciężarowych Halle”

  1. Witam.Szukam pracy jako kierowca CE na terenie Niemiec.Posiadam doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych,chłodnia,plandeka,wywrotka.
    Pozdrawiam Jarosław
    795863052