€ 5020 PLN brutto za miesiąc

Praca w Niemczech dla kelnerów, kelnerek od zaraz (Mannheim)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 00:47

Aktualnie hotele w Niemczech pilnie poszukują kelnerów-kelnerki. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem od zaraz. Wymagana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie.

Wynagrodzenie: 5020 PLN (miesięcznie brutto)

Miejsce pracy: Mannheim, Wilhelmshaven, Wurzburg, Lubeck

Obowiązki kelnerki/kelnera:
-powitanie gości
-obsługa gości (serwowanie dań, napojów)
-podliczanie rachunków i pobieranie należności
-uzupełnianie szafy chłodzącej w napoje w czasie wolnym, dbanie o porządek w miejscu pracy, itp

Wymagania:
-język niemiecki na poziomie dobrym
-doświadczenie w pracy na stanowisku kelnerki/kelnera, min.6 miesięcy
-aktualne ubezpieczenie w ZUS, wymagane zaświadczenie
-punktualność, schludność, życzliwość, wysoka kultura osobista
-książeczka zdrowia/sanepid

Minimalne wykształcenie:

  • Średnie zawodowe

Oferujemy
-uczciwą, bezpieczną i pewną pracę
-umowę zlecenie na 6 miesięcy (praca 43-45 godzin tygodniowo)
-DARMOWE wyżywienie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy (wysoki standard-hotele głównie 4* oraz 5*!)
-pomoc w organizacji dojazdu
-pełne ubezpieczenie, dokument A1 oraz kartę EKUZ
– wsparcie naszego biura z Polski
-opiekun po stronie Niemieckiej
-opłacony ZUS
-terninowa wypłata wynagrodzeń
-liczymy na stałą współpracę

APLIKACJE/CV:
Aplikacje oraz CV wraz ze zdjęciem (!) proszę kierować na adres: pracazk@gmail.com
Pytania proszę kierować na adres mailowy powyżej lub telefonicznie pod nr: 516-164-139

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kelnerkelnerka-praca-od-wrzesnia-pilne-1984981.html

ID ogłoszenia: 405521e75303ae2e