€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka komisjonowanie/pakowanie na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 14:32

Prowadzimy rekrutację do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku komisjoner – pakowacz. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner – Pakowacz

Nr referencyjny: 12/2014KO

Lokalizacja: różne dostępne – Hamburg, Ulm, Bremen, Kolonia, Langenau

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie kompletować zamówienia, komisjonować oraz przygotowywać do wysyłki lub wydania bezpośredniego dla klientów.
  • Praca polegać będzie na sprawnym wyszukiwaniu produktów na magazynie, rozładunku i załadunku towarów na samochody dostawcze
  • Konieczne jest utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • wiek do 40 lat
  • obowiązkowe jest doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu artykułów na euro palety przy użyciu skanera, monitorów lub zestawu słuchawkowego.
  • konieczne jest również doświadczenie oraz umiejętność pracy z wózkiem akumulatorowym niskiego składowania
  • obowiązkowość, sumienność
  • duża dokładność
  • rzetelne podchodzenie do powierzonych prac
  • umiejętność realizowania powierzonych zadań z sukcesem
  • kandydat musi znać liczebniki niemieckie do 1000
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność pracy zespołowej
  • pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą miały osoby z samochodem, znajomością języka oraz licencją na wózki widłowe

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • bardzo dobre warunki pracy i uczciwe zarobki
  • dodatki godzinowe do nadgodzin oraz pracy na zmianie nocnej
  • zapewnione szkolenia
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy skierować na adres: adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2607432.html

ID ogłoszenia: 93454858618bc2c4