€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka dla par Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:21

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wędlin przy taśmie. Zatrudnienie w Bremen dla par.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji mięsnej

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca nie jest skomplikowana jednak wymaga dobrej sprawności fizycznej.
  • Pracownik odpowiada za układanie plasterków wędlin w plastikowych opakowaniach.
  • Waga wędliny musi być zgodna z założeniem i etykietą.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • obowiązkowość, zwinność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • konieczne jest posiadanie badań z stacji sanitarno epidemiologicznej
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • oferta pracy skierowana dla par
  • zamieszkanie za opłatą w wyposażonym 3 pokojowym mieszkaniu, 1 pokój na parę z dostępem do łazienki i kuchni połączonej z pokojem dziennym
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • legalne warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: PW/04/15 należy przesłać na poniżej podany adres z załączeniem CV oraz aktualnej fotografii.

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-wedliny-od-zaraz-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 71955097fae4d23a