€ 9,50 euro brutto/h

Praca Niemcy pracownik fizyczny rozładunek i załadunek bez języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 1 marca 2015 22:41

Firma kurierska poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do rozładunku i załadunku paczek na samochody. Niemcy praca w Karlsruhe na zmianie nocnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Karlsruhe

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto/h – ta stawka obowiązuje na zmianie nocnej

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie przeładunkowym firmy kurierskiej.
  • Pracownicy będą wyładowywać towaru na taśmy z samochodów dostawczych.
  • Następnym zadaniem będzie przesortowanie paczek i rozdzielenie pomiędzy odpowiednie rewiry oraz załadunek na miejsce samochodu dostawcze.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • zdolność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
  • duża motywacja
  • zręczność, zwinność
  • samodyscyplina
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • doświadczenie w pracy fizycznej oraz posiadanie referencji będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • dobre warunki socjalne
  • opłacone ubezpieczenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podwyższania swoich kwalifikacji
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta we wszelkich możliwych kwestiach
  • terminowe wypłacanie należności
  • pomoc w znalezieniu taniego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: FP/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 56754f38ba5c877a

2 komentarze na “Praca Niemcy pracownik fizyczny rozładunek i załadunek bez języka Karlsruhe”

  1. artur ucinski na 3 marca 2015 @ 07:17

    JESTEM ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM PRACY OD ZARAZ-11 LAT PRACOWAŁEM W CUKROWNI CHEŁMŻA przy załadunku i rozładunku samochodów z cukrem (50kg) proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko pracy.

  2. obecnie pracuje w firmie jysk na ręcznym rozładunku kontenerów posiadam prawo jazdy kat b uprawnienia na wózki widłowe wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobistych
    Waldemar Bednarski Jedlno Pierwsze 25 97-561 Ładzice tel 0048663666764