€ 8,70 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka Kolonia na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 30 marca 2015 01:51

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków na myjni samochodowej w Kolonii. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy myciu i sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Lokalizacja: Kolonia

Liczba wakatów: 3

Termin rozpoczęcia umowy: 13.04.2015

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto za godzinę pracy

Zadania:

  • odkurzanie wewnątrz i na zewnątrz
  • czyszczenie kokpitów
  • mycie woskowanie karoserii
  • konserwacja części plastikowych
  • odkurzanie i pranie tapicerki
  • trzepanie i mycie dywaników
  • nakładanie tzw. 'niewidzialnej wycieraczki”
  • inne zadania

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zorganizowanie, pracowitość, zaangażowanie
  • zmotywowanie do wykonywania prac fizycznych
  • pożądane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę zgodną z niemieckim kodeksem pracy
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu pracy
  • nadgodziny płatne zgodne z prawem pracy
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu
  • zapewnione lokum

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: MS/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 33255188884a18fa

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka Kolonia na myjni samochodowej”

  1. Witam. Chciałam przesłać Państwu dokumenty na email’a jednakże jest to niemożliwe proszę o podanie najlepszej drogi kontaktu