€ od 2300 euro brutto

Praca Niemcy od zaraz kucharz bankietowy w Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 00:48

Firma cateringowa z Wiesbaden w Niemczech poszukuje pilnie kucharzy bankietowych. Aktualna oferta pracy w Niemczech w Wiesbaden dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Kucharz
Miasto: Wiesbaden

Zadania: Praca będzie polegać na przygotowaniu potraw bankietowych oraz stricte cateringowych. Dodatkowo osoba będzie dbała o ładny wygląd dań.

Wymagania:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenia w pracy kucharza
  • odpowiedniego doświadczenia potrzebnego do podjęcia pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć rozwoju
  • wymagamy wcześniejszego doświadczenia w przygotowywaniu posiłków na imprezy typu: wesela/bankiety

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • umowę na okres 1 roku
  • praca w godzinach wieczornych oraz niedziele i święta jest dodatkowo płatna
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pomagamy ze znalezieniem mieszkania oraz przy formalnościach i sprawami organizacyjnymi wynikającymi z podjęcia pracy za granicą
  • możliwość zakwaterowania u pracodawcy koszt 250 euro
  • wyżywienie podczas pracy
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • nadgodziny rozliczane w formie dnia wolnego
  • 25 dni urlopu zagwarantowanego ustawowo

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prześlij swoje CV w języku niemieckim ze zdjęciem na adres: r.olejarczyk@wp.pl / info@picart-personal.pl z dopiskiem Kucharz bankietowy Wiesbaden

źródło:http://www.praca4u.net/kucharz-restauracja-wiesbaden-id190740.html

ID ogłoszenia: 227521e702944a52