€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy sortowaniu ogórków od zaraz Dingolfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 12:53

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy sortowaniu i pakowaniu ogórków na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie od zaraz dla Polaków w Dingolfing.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Numer referencyjny: PPD/04/2015

Lokalizacja: Dingolfing, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Do powierzonych zadań należeć będzie selekcjonowanie ogórków, odrzucanie tych nie spełniających norm produkcyjnych oraz pakowanie o przygotowanie towaru do wysyłki.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna do pracy zgodnie z określonymi standardami produkcyjnymi.
  • Inne prace produkcyjne mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra kondycja
  • mobilność
  • duża dokładność, otwartość
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy zmianowej
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • umowa zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania zgłoszenia z CV w języku niemieckim oraz dokumentami poświadczającymi deklarowane doświadczenie i kwalifikacje na poniżej podany adres kontaktowy:

  • polenrecruiting@fahrnernetwork.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23f4ib/

ID ogłoszenia: 595538e6afebbee