€ 8,80 euro brutto/h plus zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz Düsseldorf bez znajomości języka na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 17:24

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami przy zbieraniu zamówień i inwentaryzacji. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego na 6 tygodni.

Stanowisko: Magazynier, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto za godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf

Umowa: tymczasowa na 6 tygodni

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiada za wsparcie pracy na magazynie – czyli zbieranie towarów zgodnie z listą, przygotowanie paczek do wysyłki, rozładunek dostaw, zadania porządkowe
  • po nowym roku obowiązkiem będzie uporządkowanie i przeliczenie wszystkich artykułów na magazynie za pomocą skanerów

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra organizacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • dobre zdrowie
  • zwinność, sprawność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 6 tygodni
  • podczas pierwszej umowy pracownik ma zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych – po przedłużeniu nie gwarantujemy zakwaterowania jednak pracodawca oferuje wsparcie w zorganizowaniu odpłatnej kwatery

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule prosimy wpisać: Niemcy praca na magazynie z zabawkami, Düsseldorf

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7105665960239378