€ 10.20 euro brutto

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca od zaraz – kierowca autobusu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bautzen
  • Opublikowany: 18 października 2013 21:07

Firma z Bautzen pilnie poszukuje kierowcy autobusu. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dostępnej od zaraz dla osób z prawem jazdy DE lub D bez doświadczenia ale z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Miejsce: Bautzen

Płaca: 10.20 euro brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca a polegać będzie na przewozie osób.
  • Transport liniowy, okolicznościowy oraz szkolny
  • Do obowiązków należeć będzie sprzedaż biletów, wykonywanie drobnych napraw, dbanie o porządek.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy europejskie kat.DE lub D z kodem 95
  • posiadanie licencji na transport osób
  • karta kierowcy
  • Elastyczność
  • odpowiedzialność,
  • możliwość pracy w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych
  • możliwość zmian miejsc pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca w pełnym wymiarze godzin

Aplikowanie:
Zainteresowanych tą ofertą pracy zapraszamy do aplikacji na adres:
heiko.roehrich@activ-job.com
Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku niemieckim

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1379

ID ogłoszenia: 20952612e690972f

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca od zaraz – kierowca autobusu”

  1. kierowca autokaru na 19 listopada 2015 @ 16:12

    Witam
    Jetem zainteresowany w/w pracą. Posiadam wazne prawojazdy kat. B,D z kodem 95.