€ DO UZG.

Praca Niemcy dla SPAWACZA TIG, MIG, MAG, ELEKTRODA 135/136/111/141

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: NIEMCY
  • Opublikowany: 25 września 2013 23:56

Agencja pracy za granicą dla swoich klientów poszukuje spawaczy do pracy w Niemczech na budowach i przy produkcji. Oferta dla spawaczy MAG, TIG oraz MAG i Elektroda. Wymagane aktualne certyfikaty oraz znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Spawacz

Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej
  • KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Aktualne certyfikaty
  • Doświadczenie w spawaniu min. 2 lata
  • Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:

  • Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
  • Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
  • Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją
  • Oferta pracodawcy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zagwarantowane narzędzia do pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:

  • CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie kopie certyfikatówi /doświadczenie zawodowe
  • Prosimy przesyłać na adres email: spawacz@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

ID ogłoszenia: 85952407144a8ef2