€ atrakcyjne

Oferta pracy w Niemczech dla spawaczy TIG, MIG, MAG, Elektroda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 09:05

Agencja „Koncepcja” dla swoich kontrahentów poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG, TIG, Elektroda do podjęcia pracy w Niemczech w firmach przemysłowych na terenie całego kraju (różne lokalizacje).

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia
i Dolnego Śląska.
Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY DLA NASZYCH ZAUFANYCH PARTNERÓW W NIEMCZECH KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

SPAWACZ
TIG/MIG/MAG/ELEKTRODA
135/136/111/141

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
• Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
• Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Wymagania:
• Aktualne certyfikaty
• Doświadczenie w spawaniu min. 2 lata
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

spawacz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073,
kom., 790 613 052, 792 785 242,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 7615e30481286b00

Brak tagów