€ EURO

Oferty pracy w Niemczech w restauracji jako kelner/kelnerka Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 15 czerwca 2014 20:52

Hotel z Zingst zatrudni pracowników fizycznych do restauracji hotelowej. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w charakterze kelnerek i kelnerów przy obsłudze gości.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Słowacji, Niemczech oraz Norwegii. Realizujemy projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Naszym klientem jest renomowany Hotel w miejscowości Zingst. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Opis stanowiska:
– zbieranie zamówień
– doradzanie klientom w wyborze dań oraz napoi
– obsługa kasy fiskalnej
– dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:
– mile widziane wykształcenie w kierunku hotelarstwa/gastronomii
– doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki
– dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami
– miła aparycja, przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowania
– wsparcie polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres hotel@holbern.pl wpisując w tytule MKKE/06/2014

ID ogłoszenia: 3505399bb073849e