€ 5000-7000 zł

Praca w Niemczech Kierowca międzynarodowy C+E bez języka i doświadczenia

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Polska
  • Opublikowany: 19 stycznia 2014 17:21

Agencja pracy za granicą szuka kierowcy międzynarodowego z kategorią C+E do pracy w Niemczech w transporcie po europie zachodniej. Oferta bez języka i doświadczenia dla Polaków.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

Dla naszego klienta, holenderskiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy C+E – od 5000 – 7000 zł netto – bez doświadczenia
Nr ref: KMD/12/2013

Opis stanowiska:
– system pracy 3/1
– pojedyncze obsady
– auto przypisane do kierowcy
– transport po Europie zachodniej

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C+E
– karta kierowcy
– badania psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy
– nie wymagamy doświadczenia
– nie wymagamy znajomości języków obcych

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– terminowe wynagrodzenie, wysoka podstawa
– pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 662 166 996 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KMD/1/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 41052d91b61da813