€ 00,00

Oferty pracy w Niemczech Kierowca kat.D (Autobus)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 maja 2014 19:24

Koncepcja zatrudni Kierowców autobusu z kat. D do pracy w Niemczech przy przewozie osób na terenie całych Niemiec (miejsce zatrudnienia do wyboru). Oferta z zakwaterowaniem dla osób niekaranych i ze znajomością języka.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC PRACY NIEOGRANICZONA, REKRUTACJA CIĄGŁA

Miejsce pracy: Niemcy, możliwość wyboru miejscowości

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Możliwość wyboru miejsca zatrudnienia
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Wynagrodzenie od 2 000 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny oraz inne dodatki
np.: zasiłek rodzinny
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
także w trakcie zatrudnienia
• Pomoc koordynatora na miejscu

Obowiązki:
• Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
• Sprzedaż biletów
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca komunikację z pasażerami, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy kat. D
• Niekaralność
• Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: kierowca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy si

ID ogłoszenia: 599537c2440bb8d2