€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 23:33

Aktualna rekrutacja do firmy z branży motoryzacyjnej na stanowisko pakowacza. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu towarów z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wpieranie procesów produkcyjnych. Głównym obowiązkiem będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej polegających na pakowaniu produktów.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka na poziomie komunikatywnym
  • posiadania doświadczenia w podobnej pracy oraz wykonywania zadań w branży motoryzacyjnej
  • motywacja, zorganizowanie, samodyscyplina
  • odpowiedzialność, rzetelność, precyzyjność

Oferujemy:

  • Niemieckie zatrudnienie,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji poprzez stronę Nord-Wind
Wymagane przy aplikacji będzie załączenie CV w języku polskim i niemieckim.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: Tel. 888-973-154

źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-pakowacz-niemcy-id198332.html

ID ogłoszenia: 6415284af27e9816

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na linii produkcyjnej”

  1. witam 🙂
    jestem zainteresowana oferta pracy , mam ponad 13 letnie doświadczenie w motoryzacyjnym przemyśle ( montaz produkcjia) moj tel to +48609250268 prosze o kontakt

  2. Jacek i Wojtek na 20 listopada 2013 @ 16:32

    Witam od dwóch lat pracujemy z synem w Niemczech na różnych stanowiskach min. linia produkcyjna rowerów w zakładach Mifa w Songerchojzen(też motoryzacja ).Obecnie poszukujemy pracy na terenie Niemiec.Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Z pważaniem Kleszko-Klicki (+48693296916 )

    • Witam jestem w tej chwili bez pracy pracowałam jusz pul roku na linni produkcyjnej w Niemczech chciałabym podjąć ta prace proszę o kontakt ze mna 605321492 z góry dziekuje Teresa

  3. poszukuje pracy na 6 grudnia 2013 @ 09:52

    Dzień dobry.
    Szukam pracy . Mam dwa lata doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej.
    Jestem zorganizowana, zdyscyplinowana, szybko uczę się nowych zadan. Chętnie zatrudnię się w Niemczech.

    +48 696 685 292

  4. THOMAS3000 na 30 marca 2014 @ 12:24

    Dzień dobry nazywam się Tomasz Stefańczyk mam 27 lat . Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy . Posiadam doświadczenie na podobnych stanowiskach . A moje zainteresowania i doświadczenia zawodowe uzasadniają ten wybór . Podaje mój adres i proszę o kontakt piotrlekino@gmail.com z góry dziękuje.