€ 8,50 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory kalafiora bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 1 września 2015 02:41

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z okolic Lipska przy zbiorach kalafiora. Oferta bez znajomości języka niemieckiego skierowana jest do Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce pracy: okolice Lipska

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa trwa: do końca listopada 2015

Opis zadań:

  • Prace polowe związane z pielęgnacją oraz zbiorem kalafiora.
  • Inne zadania przy kwiatach szklarniowych.

Wymagania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w analogicznej pracy
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka wytrzymałość

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • niemiecką umowę tymczasową
  • zapewnione zamieszanie w cenie 3 euro dziennie w formie kaucji, po skończonej pracy, pracodawca zwraca pełne koszty lub ich połowę
  • zatrudnienie wyłącznie sezonowe

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:
topjob@onet.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-kalafiora-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 27955e492af7fda6