€ 2350 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów bez języka fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 maja 2022 22:28

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji lodów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac produkcyjnych przy produkcji lodów i deserów mrożonych;
  • pakowanie gotowych produktów. obsługa urządzeń, napełnianie pudełek masą smakową oraz dostarczanie składników itp.

Wymagania:

  • dokładność, energiczność, punktualność i samodyscyplina;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć rozwijania się;
  • gotowość do podjęci pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • komplet odzieży używanej;
  • system premiowy;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 06/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 6226282a0bc81641