€ 12,49 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 23:11

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w Ulm dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 12,49 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca w fabryce przy pakowaniu kosmetyków oraz chemii samochodowej;
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec własnym samochodem;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych możliwość przedłużenia pracy na stałe;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc od osoby;
  • dodatki oraz premie do wynagrodzenie podstawowego

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, można wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-ulm/

ID ogłoszenia: 1565dfd100705efa