€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz komisjoner na magazynie bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 marca 2015 22:31

Oferujemy pracę dla Polaków na magazynie firmy Netto przy komisjonowaniu towaru w systemie pick by voice. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie znanej firmy Netto.
  • Pracownik będzie komisjonował towar.
  • Zadania wykonywane będą z wykorzystaniem systemu słuchawkowego.
  • Inne prace np.: pakowanie, dbanie o porządek.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość podstawowych zwrotów i liczebników niezbędnych do obsługi systemu słuchawkowego
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech na stałe
  • wparcie na miejscu
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Adres kontaktowy: rekrutacja@castor-logistic.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2663553.html

ID ogłoszenia: 92454f3570f04202