€ 8, 50 EUR/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na stanowisku magazyniera-kierowcy kat.C w Neunstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neunstein
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 15:13

Poszukiwany pracownik logistyki jako kierowca kat. C w obsłudze magazynu: Podstawianie kontenerów do ich załadunku, odwożenie pustych itp. Oferta pracy Niemcy w Neuenstein, tymczasowa z bezpłatnym zakwaterowaniem i nocnymi zmianami.

Stanowisko: Kierowca kat. C
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 8, 50 EUR/h brutto

Zadania:
– Wymiana kontenerów i ich podstawianie pod bramy
– Prowadzenie ciężarówek typu : MAFI i KAMAG
– załadunek i rozładunek kontenerów

Wymagania:
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– prawo jazdy kat. C
– Doświadczenie mile widziane
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– umiejętność pracy przy komputerze
– zaangażowanie w pełnieniu powierzonych obowiązków
– zaświadczenie o niekaralności
– praca w godzinach nocnych
– praca w zespole

Oferujemy:
– pracę na umowę tymczasową
– dobre wynagrodzenie
– zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
– plus 20% za prace w nocy
– opieka polskiego koordynatora
– podszkolenie języka dzięki codziennym kontaktom z Niemcami

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym ogłoszenia na adres: rekrutacja@idealgroup.com.pl

Źródło: www.praca4u.net/kierowca-kat-c-magazynier-id206737.html

ID ogłoszenia: 28952f625c182afd

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na stanowisku magazyniera-kierowcy kat.C w Neunstein”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą,pracowałem już na produkcji oraz pracowałem na magazynie ,posiadam własny samochód posiadam duże umiejętności manualne i język w stopniu komunikatywnym , posiadam kat.prawa jazdy A,B,C, Czekam na kontakt:tel 530036947 lub sanczo828@wp.pl Pracę podejmę od zaraz . Pozdrawiam.Krzysztof