€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla Polaków na magazynie od zaraz komisjonowanie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 21:41

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie spożywczym przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Oferta z Hamburga dostępna od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca w systemie głosowym przy zbieraniu i komisjonwaniu towarów na magazynie.
  • Pracownik będzie zatrudniony na dużym magazynie z artykułami spożywczymi.
  • Konieczne będzie obsługiwanie wózków elektrycznych – Jungheinrich
  • Do zadań należeć będą zadania porządkowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu pick by voice
  • znajomość niezbędnych do obsługi systemu głosowego komend oraz niemieckich liczebników
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego konsultanta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie wiadomości na adres: k.chylinska@eurojob24.pl w temacie wpisując: Komisjoner

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-hamburgu-komisjoner-pick-by-voice/

ID ogłoszenia: 30054e4d33c2f04e

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla Polaków na magazynie od zaraz komisjonowanie Hamburg”

  1. Witam serdecznie szukam pracy na terenie Hamburga mam meldunek .Jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym.Prosze o kontakt meilowy badz telefoniczny 015163764449 Anna Niksa