€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki dziecięcej – pomocy domowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordrhein-Westfalen
  • Opublikowany: 17 grudnia 2013 22:18

Rodzina z Nadrenii Północnej-Westfalii poszukuje kobiety na stanowisko opiekunka do dzieci-gosposia. Praca w Niemczech dla pomocy domowej przy sprzątaniu, gotowaniu i opiece nad dziećmi.

Stanowisko: Opiekunka

Lokalizacja: Nadrenia Północna-Westfalia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Poszukujemy osoby do opieki nad dzieckiem oraz opieką nad domem.
  • Do zadań należeć będzie pranie, sprzątanie, gotowanie, prace ogrodowe.
  • Praca odbywa się w godzinach 6,30 do 19 od poniedziałku do piątku, w soboty od 07 do 15.
  • Zatrudniona jest też osoba do sprzątania.
  • Istnieje możliwość opieki nad dziećmi również w nocy.
  • Dzieci wymagają opieki po południu z rana są przedszkolu

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • mile widziane starsze panie
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej podstawowa
  • poszukujemy osoby godnej zaufania
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy
  • uczciwość, brak nałogów, duża kultura osobista, kreatywność

Oferta:

  • długotrwałe zatrudnienie
  • dla chętnych możliwość zakwaterowanie- oddzielny pokój z łazienką plus pełne wyżywienie
  • umowa o pracę – pełne ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane pracą na dłużej proszone są o przesłanie aplikacji- wystarczy kilka zdań o sobie, termin możliwy do podjęcia pracy oraz oczekiwania finansowe poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 98252b061a0e6eb2