€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B-kuriera Neumunster i Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 17:02

Firma kurierska poszukuje pracowników na stanowisko kurier- kierowca kat.B w Berlinie i Neumunster. Praca w Niemczech przy dostarczaniu przesyłek, załadunku i rozładunku samochodu.

Stanowisko: Kurier-kierowca

Lokalizacja 1: Berlin
Lokalizacja 2: Neumunster

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z pracodawcą

Zadania:

  • Pracownik będzie zobligowany do dostarczania przesyłek na wyznaczonym terenie.
  • Do obowiązków należeć będzie załadunek i rozładunek paczek na i z samochodu.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • posiadanie prawa jazdy oraz najlepiej doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5
  • poszukujemy osoby pomiędzy 25 a 45 rokiem życia
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • Chęć do podjęcia pracy na dłużej

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia bezpłatnie zamieszkanie
  • przed podjęciem pracy pracownik przechodzi bezpłatne szkolenie przygotowujące
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: biuro@rzkancelaria.eu
Wiadomość prosimy zatytułować: „Kurier:

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kurier-przeprowadzki-logistyka/kurier-na-terenie-berlina-i-neumunster,576053.html

ID ogłoszenia: 95352c8225058418