€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka produkcja deserów lodowych Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 02:58

Producent deserów lodowych z Hannoveru zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka i doświadczenia. Atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji deserów lodowych

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Prace polegać będą na wspieraniu stałych pracowników w wykonywaniu ich codziennych zadań.
  • Szczegółowe czynności będą polegały między innymi na obsłudze maszyn, kontroli jakości, pakowaniu oraz dbaniu o ład na hali produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 3 najbliższe miesiące
  • wysoka odpowiedzialność, punktualność
  • energiczność
  • motywacja
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracodawca zapewnia udział w atrakcyjnym programie lojalnościowym
  • dla osób chętnych możemy pomóc zorganizować płatne zamieszkanie
  • wysokie wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • dla najlepszych pracowników stała umowa
  • początkowo 3 miesiące zatrudnienia za pośrednictwem agencji później możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV i zdjęcia na adres:
neuearbeit@berlin.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości następująco: „Produkcja deserów lodowych, Hannover, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hannover-produkcja-deserow-lodowych/

ID ogłoszenia: 96355d270d1b1bc4