€ 13 - 15 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy magazyn zabawek bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 21 września 2022 20:06

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Poczdamie od zaraz na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie z zabawkami;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie i kontrolowanie dostaw;
  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • zadaniem pracownika będzie też zgłaszanie nieprawidłowości itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność i wydajność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-zabawek-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-dla-komisjonerow-poczdam/

ID ogłoszenia: 638632b56cd17ca9