€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez języka sprzątanie-dezynfekcja kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 9 marca 2022 20:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji kliniki stomatologicznej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu;
  • zadaniem będzie sprzątanie kliniki stomatologicznej, a także odkażanie różnych powierzchni.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Niemczech;
  • punktualność i energiczność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • wsparcie na miejscu;
  • pomoc przy szukaniu zakwaterowania;
  • 49 godzin pracy tygodniowo;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 03/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-dezynfekcji-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8986228c307c6f65