€ do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka przy remontach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 00:50

Poszukujemy budowlańców bez znajomości języka niemieckiego do zatrudnienia w Monachium. Od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w firmie budowlanej polegająca na wykonywaniu zadań przy remontach i wykończeniach

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak nałogów
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie przy remontach
  • możliwość pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech w oparciu o legalną umowę
  • atrakcyjne zarobki
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie możliwe przez cały rok

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

(0049)17622340148

Prosimy dzwonić w godzinach od 8 do 18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-monachium/

ID ogłoszenia: 7035a00e29eef45a