€ 11,20 - 13,50 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 23:55

Dostępna od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków naturalnych. Możliwość zatrudnienia w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 11,20 do 13,50 euro za godzinę brutto w zależności od doświadczenia, kwalifikacji oraz poziomu znajomości języka

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na ustawianiu pojemników do ich maszynowego napełnienia różnego rodzaju produktami – balsamami, kremami, podkładami, itd.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie również pakowanie towarów na końcu procesu produkcji

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie i pracowitość
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • motywacja i chęć do pracy
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • brak opłat za przygotowanie dokumentów
  • pomoc polskiego konsultanta
  • możliwość negocjacji warunków dla osób przedłużających umowę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „kosmetyki naturalne Berlin 08/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-w-berlinie-2017/

ID ogłoszenia: 715598cbded907a5