12,50 euro brutto/h €

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów Düsseldorf 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Lista: 24 marca 2016 21:30

Firma z Düsseldorfu zatrudni od zaraz pracowników do sprzątania domów i mieszkań prywatnych. Aktualna praca w Niemczech z podstawową znajomością języka. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie oraz wsparcie polskiego koordynatora w sprawach formalnych.

Stanowisko: sprzątaczka.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 12,50 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • wycieranie kurzy, mycie okien i podłóg;
  • odkurzanie, zamiatanie, wynoszenie śmieci;
  • pranie ubrań i prasowanie;
  • lekkie prace w ogrodzie.

Oczekiwania:

  • schludny wygląd;
  • kultura osobista;
  • dokładność, sumienność;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • doświadczenie mile widziane;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja pracy;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • wsparcie w poszukiwaniach kwatery;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:
CV oraz LM prosimy wysłać pod adres e-mail:

arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości: „Praca Niemcy przy sprzątaniu, Düsseldorf”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dusseldorf-sprzatanie-domow-i-mieszkan-prywatnych/

ID Ogłoszenia: 97256f425b537c00

318 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj