€ 1890 brutto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie obuwia dla par bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 6 maja 2019 18:48

Pracodawca z Lipska szuka komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie obuwia. Zatrudnienie dla par aktualne od zaraz również bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw na magazynie;
  • liczenie oraz przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • dbanie o czystość;
  • zbieranie zamówień, pakowanie, a także wysyłanie;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane są na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • punktualność;
  • możliwość pracownia w godzinach nadliczbowych;
  • umiejętność pracowania w grupie.

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od pary;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego, np. premie za frekwencję i wydajność.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 005/2019”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-obuwia-lipsk/

ID ogłoszenia: 2115cd04f8612193