€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka magazyn zabawek w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 8 lutego 2023 20:00

Hurtownia z Poczdamu potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie zabawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pracownik będzie odbierał dostawy i rozmieszczał produkty na magazynie;
  • zbieranie towarów z wykorzystaniem skanera ręcznego;
  • pakowanie oraz wysyłanie towarów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • efektywność;
  • chęć brania nadgodzin;
  • energiczność oraz pozytywne nastawienie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę na 3 zmiany;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-zabawek-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-w-poczdamie/

ID ogłoszenia: 15563e3d4e3d41a4