€ 13,30 brutto/h + dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie płytkarz-glazurnik Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 17:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców. Zatrudnienie w Stuttgarcie jako płytkarz-glazurnik. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowanie przez pracodawcę.

Stanowisko: płytkarz/glazurnik.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13,30 Eur brutto na godz. + dieta w wysokości 15 Eur na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie samodzielnie układał i przycinał płytki, a także fugował;
  • dbanie o powierzone materiały i sprzęty;
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacyjnym;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • płatny urlop;
  • odprowadzanie zarówno składek, jak i podatków;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • opiekę rezydentów;
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 539 601 600

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-plytkarza-glazurnika-na-budowie-z-zakwaterowaniem-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4125ddd7ceadf8c3