€ 11,50 e/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Lipsk na magazynie AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 6 października 2016 20:39

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie małego AGD. Hurtownia z Lipska od zaraz poszukuje 3 Polaków bez znajomości języka do zbierania zamówień z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro na godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień, liczenie towarów, kontrolowanie ich jakości oraz rozładunek
  • osoba zatrudniona wykonuje także czynności porządkowe

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • pożądane są osoby z uprawnieniami na wózki widłowe
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność racjonalnego myślenia
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz dla 3 osób
  • płatne mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • wparcie rezydenta
  • perspektywę awansu dla najwydajniejszych pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zaplecze medyczne w nagłych przypadkach
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną z podaniem nr. ref.: magazyn-agd/10/16 na adres: Leiharbeiter@solution4u.com. Prosimy o zamieszczenie w wiadomości klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-agd-bez-jezyka-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 99057f5014a5b65a