€ atrakcyjne

Niemcy praca – operator wózka widłowego od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 19 lipca 2013 01:50

Dla firmy produkcyjnej z Fuldy poszukujemy od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko operator wózka widłowego. Oferta tylko dla osób z doświadczeniem i znających język niemiecki.

Stanowisko: operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Fulda, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– praca w zakładzie produkcyjnym w wewnętrznym transporcie materiałów do produkcji. Do zadań pracownika będzie należało również składowanie gotowych produktów na magazynie jak również załadunek towarów na samochody ciężarowe.

Wymagania:
– osoby z doświadczeniem zawodowym na wózkach widłowych
– motywacja do pracy w Niemczech
– posiadanie uprawnień na „widlaki”
– rzetelność, pracowitość, umiejętności organizacyjne
– wymagana znajomość języka niemieckiego co najmniej komunikatywna

Oferujemy:
– legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę o prace
– bezpłatne zakwaterowanie niedaleko zakładu
– atrakcyjne zarobki
– świadczenia socjalne przysługujące pracownikowi zgodnie z Niemieckim kodeksem pracy

PSD POLSKA SP.ZO.O. S.K.
MORAWSKIEGO 12/1 60-239 POZNAN
email: kontakt@praca-serwis.eu
www: http://WWW.PSDPRACA.EU

ID ogłoszenia: 24651e8842f75cab

2 komentarze na “Niemcy praca – operator wózka widłowego od zaraz Fulda”

  1. mariuszw.1986 na 18 stycznia 2014 @ 12:18

    witam , nie znam niemieckiego , ale mam 5 letnie doświadczenie na wózkach widłowych z przyczepom 12m i magazynie muj nr 726-070-611

  2. Jestem zainteresowany ofertą.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe z certyfikatem.Doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania.Obecnie pracuję na magazynie,posługujęsię skanerem i komputerem.Proszę o kontakt telef.693832915